ReforM' Clan Site
Please login

Join the forum, it's quick and easy

ReforM' Clan Site
Please login
ReforM' Clan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ako neko ima vremena neka odgovori!

5 posters

Go down

Ako neko ima vremena neka odgovori! Empty Ako neko ima vremena neka odgovori!

Post by Ska-P Sun Nov 21, 2010 4:40 pm

Imam pitanjce. Bili mi netko htio napisati guide za carbinu,ak-47,ak-47u i dali se isplati koristit mp5??

Ska-P

Posts : 27
Join date : 2010-11-05

Back to top Go down

Ako neko ima vremena neka odgovori! Empty Re: Ako neko ima vremena neka odgovori!

Post by SlaveZero Mon Nov 22, 2010 2:29 pm

sve ovisi kako tebi leži koje oružje.
m4 je po meni najbolje oružje,precizno je,imaš dobru okretljivost sa njom,metak nije nešto najbolji,ali ako si precizan 1-2 metka je dovoljno za napravit posal.

evo ti moje klase sa m4
TDM-red dot-bandolier,uav jammer,deeper penetration
S&D-red dot-clay,stoping power,dead silance

još ti je dobra sa fast reload,double tap i prigušivač su po meni nepotrebni,jer ako ćeš ubit lika ubit ćeš ga i sa stoping powerom nakon 1 metka i ako ispališ po saržera u njega sa double tapom.a prigušivać drastično smanji jačinu metka,triba ti po 3 metka za ubit lika i to ako lipo gađaš.

ja san inače rusher i sa m4 super ide,jer mogu i zastat i vidit jel ima koga,precizna je na daljinu i super oružje.

ak47
S&D-bez dodatka,3Xfrag,slight hands,dead silance

super je oružje,malo ga recoil jebe ali odličan je,netriba se stavljat dead penetration na njega i stoping power,moš stavit svašta.

ak74u
po meni najbolje rush oružje
S&D-bez dodatka,3Xspecialna bomba,slight hands,dead silance,precizno je na daljinu i ima jak metak.

mp5
ovisi kako ko sa njim igra,po meni ništa posebno,neide bez prigušivača ili stadi aima,ako se igra S&D onda se ide na prigušivač i mora se stavit stoping power inaće je po meni pre slab.ali sve ovisi kako ko igra sa kojim oružjem,naš belay boy ako se ne varam ima klasu sa mp5 i igra super sa njom.
SlaveZero
SlaveZero

Posts : 298
Join date : 2010-04-04
Age : 33
Location : Split

Back to top Go down

Ako neko ima vremena neka odgovori! Empty Re: Ako neko ima vremena neka odgovori!

Post by nympho<3 Mon Nov 22, 2010 5:49 pm

jedna klasa koja ti treba obavezno i pod must je anti-uav klasa, a dead silence je na s&d dušu dao

moj ghost klasa ti je bila
scorpion+silencer
usp+silencer
smoke
uav jammer
dead silence

vjeruj mi.. duh si na mapi
ak te uoče pičiš smoke i nestaješ
nympho<3
nympho<3

Posts : 549
Join date : 2010-04-02
Age : 32
Location : Đakovo

Back to top Go down

Ako neko ima vremena neka odgovori! Empty Re: Ako neko ima vremena neka odgovori!

Post by Ska-P Tue Nov 23, 2010 8:43 am

hvala kiti :DD

Ska-P

Posts : 27
Join date : 2010-11-05

Back to top Go down

Ako neko ima vremena neka odgovori! Empty Re: Ako neko ima vremena neka odgovori!

Post by DeepGen Tue Nov 23, 2010 12:10 pm

Kiti ima pravo ja imam jammer i dead na svakoj klasi...najača kombinacija.
DeepGen
DeepGen

Posts : 163
Join date : 2010-10-26
Location : Zagreb

Back to top Go down

Ako neko ima vremena neka odgovori! Empty Re: Ako neko ima vremena neka odgovori!

Post by BelayBoy Mon Feb 28, 2011 11:39 am

Ja vise nekoristim ni ds ni jammer samo stoping power i deep impact,a i ovako kad imaju uav oni dodu tebi pa ako si pr0 kao ja sve ih poskidas ^^(to sam uhvatio na demo vid Very Happy)
BelayBoy
BelayBoy

Posts : 301
Join date : 2010-04-02
Age : 33
Location : Đakovo

Back to top Go down

Ako neko ima vremena neka odgovori! Empty Re: Ako neko ima vremena neka odgovori!

Post by DeepGen Tue Mar 01, 2011 1:11 pm

Da imam i ja M4 sa red dotom i tu kombinaciju...to ono kada mi se neda trčat pa samo stojim i kroz zidove sidam...
DeepGen
DeepGen

Posts : 163
Join date : 2010-10-26
Location : Zagreb

Back to top Go down

Ako neko ima vremena neka odgovori! Empty Re: Ako neko ima vremena neka odgovori!

Post by BelayBoy Sun Mar 06, 2011 10:44 am

e pa to je zato Smile
BelayBoy
BelayBoy

Posts : 301
Join date : 2010-04-02
Age : 33
Location : Đakovo

Back to top Go down

Ako neko ima vremena neka odgovori! Empty Re: Ako neko ima vremena neka odgovori!

Post by DeepGen Wed Apr 13, 2011 9:08 pm

E jel ima tko saznanja gdje mogu skinut onaj zadnji lvl odmah. Ja sam zaboravio stranicu i sada kada sam reinstalirao neda mi se ispočetka sve.
DeepGen
DeepGen

Posts : 163
Join date : 2010-10-26
Location : Zagreb

Back to top Go down

Ako neko ima vremena neka odgovori! Empty Re: Ako neko ima vremena neka odgovori!

Post by DeepGen Wed Apr 13, 2011 9:23 pm

nympho ljubila te majka! (iako to malo zvuči lezbijski) ljubio te ot..ma jebote! Ljubi te netko i točka!
DeepGen
DeepGen

Posts : 163
Join date : 2010-10-26
Location : Zagreb

Back to top Go down

Ako neko ima vremena neka odgovori! Empty Re: Ako neko ima vremena neka odgovori!

Post by nympho<3 Wed Apr 13, 2011 10:56 pm

nek mene moja draga ljubi ja sretan ajde sad brišem post svoj
nympho<3
nympho<3

Posts : 549
Join date : 2010-04-02
Age : 32
Location : Đakovo

Back to top Go down

Ako neko ima vremena neka odgovori! Empty Re: Ako neko ima vremena neka odgovori!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum